Kamień to wykończenie, które zawsze związane było z niezwykłą elegancją. I to się nie zmieniło. Zmieniają się jednak trendy. Wiele aranżacji wnętrz nacechowana jest nowoczesnością. Nie zmienia to jednak faktu, że kamień potrafi wpasować się w każdą kompozycję. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa serię elementów wykończeniowych wykonanych z naturalnego kamienia. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje będą idealnie pasować do domu lub biura i spełnią wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i jakościowym.

 

Elementy zewnętrzne i wewnętrzne

Państwa dom zasługuje na wyjątkowy wygląd nie tylko wewnątrz, ale także z zewnątrz. Dlatego też nasza oferta obejmuje oba te obszary. Znajdą Państwo u nas elementy, dzięki który odmienią Państwo swój salon, łazienkę czy kuchnię. Mamy dla Państwa również rzeźby, fontanny, kolumny oraz inne ozdoby ogrodowe. Z nami nadadzą Państwo nowy wygląd także elewacji swojego domu. Słowem – mamy wszystko, co jest potrzebne, aby aranżacje w domu nabrały zupełnie nowego charakteru.

 

Szeroki wachlarz możliwości

Jeśli chodzi o materiał, jakim jest kamień, mają Państwo naprawdę wiele możliwości. A to wszystko dlatego, że do produkcji elementów wykończeniowych stosuje się różne rodzaje kamienia. Dzięki temu można wybierać spośród materiałów o różnej barwie oraz strukturze. Naszą specjalnością są blaty kuchenne kamienne oraz blaty łazienkowe.

Znajdą Państwo u nas także m.in.:

  • płytki,
  • parapety,
  • schody.

Mogą Państwo również zamówić kamienne kominki, zlewy, wanny, brodziki oraz umywalki.

Do wyboru mają Państwo elementy granitowe, marmurowe, z trawertynu oraz z konglomeratu. Jeśli chodzi o blaty kuchenne kamienne mogą Państwo wybrać blaty granitowe, marmurowe, z konglomeratu, z trawertynu, z bazaltu, z kwarcogranitu, z kwarcytu.

Z pewnością znajdą Państwo takie wyposażenie, które idealnie wpasuje się w już istniejące aranżacje wnętrz lub pozwoli stworzyć całkowicie nowe kompozycje i podkreśli charakter Państwa domu.

 

Usługi montażowe

Zależy nam na Państwa satysfakcji. W związku z tym nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż, ale także montaż. Jeżeli uważają Państwo, że nie poradzą sobie z montażem niektórych elementów, pozostajemy do dyspozycji. Pomożemy stworzyć kamienne schody, wykonamy elewację lub zamontujemy blat w kuchni. Służymy fachową poradą oraz zespołem doświadczonych pracowników, którzy bez problemu wspomogą Państwa w pracach montażowych.

 

Wysoka jakość dla Państwa domu

Elementy wykończeniowe w Państwa domu to często sprzęty, które są użytkowane z dużą częstotliwością. Nie można zatem pozwolić sobie na to, aby ich jakość była wątpliwa.

Z nami nie muszą Państwo mieć żadnych wątpliwości. Przy produkcji korzystamy tylko i wyłącznie z kamienia najwyższej jakości. Dzięki temu oferujemy produkty, które przez długi czas będą ozdobą Państwa domu przy jednoczesnym zachowaniu swojej funkcjonalności.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Usługi Montażowe

U nas nie tylko zakupisz materiał.

Wykonujemy również kompleksowe usługi montażowe.

Pomożemy Ci stworzyć kamienne schody, wykonamy elewację, dopasujemy
i zamontujemy blat w kuchni i łazience.

Skontaktuj się z nami

Najlepsze materiały

 

Znajdą Państwo u nas produkty i materiały najwyższej  jakości.

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

 Skontaktuj się z nami

Zdjęcia i treści prezentowane na tej stronie są własnością firmy Artstone.                                            Kontakt z nami | Mapa strony | Regulamin | Polityka Prywatności | O firmie Artstone | Dostawa
Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego
oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanu faktycznego.